ntpgroup
02 بهمن 1401 - 13:22

۱۴۰ مورد بازرسی از تجهیزات بازی کرمانشاه از ابتدای امسال

کرمانشاه- مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه از ۱۴۰ مورد بازرسی از تجهیزات بازی کرمانشاه از ابتدای امسال خبر داد.

مهدی حسین پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ۱۴۰ مورد بازرسی و استاندارد سازی تجهیزات بازی توسط اداره کل استاندارد کرمانشاه از ابتدای سال تاکنون انجام گرفته است.

وی افزود: با توجه به افزایش استفاده از مکان‌های تفریحی از جمله شهربازی اداره استاندارد با هدف شناسایی نواقص و وضعیت موجود تجهیزات منصوبه در شهربازی‌ها، زمین‌های بازی، پارک محله‌ها، مهدکودک‌ها و خانه‌های بازی طرح ویژه بازرسی و استانداردسازی با اولویت تجهیزات منصوبه در زمین‌های بازی، مهدهای کودک وخانه‌های بازی کودک استان کرمانشاه را در دستور کار دارد که در حال حاضر تعداد هشت مکان تفریحی شناسایی شده در استان فعالیت می‌کنند و پنج مکان تفریحی شهرستان کرمانشاه موفق به استانداردسازی و تاییدیه ایمنی شده‌اند.

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه تصریح کرد: کرمانشاهیان هنگام حضور در شهربازی‌ها، زمین‌های بازی، پارک محله‌ها، مهدکودک‌ها و خانه‌های بازی به نکات ایمنی و استاندارد توجه کنند.

حسین پور ادامه داد: مردم در صورت مشاهده نقص موارد را از طریق سامانه گویای ۱۵۱۷ در طول شبانه روز و خط ارتباطی استانی ۴۵۱۷-۰۸۳ و یا سایت اداره کل استاندارد به آدرس با اداره کل استاندارد استان کرمانشاه تماس حاصل کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 990405